__________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő
2022.
|
Horváth Janka 4.a Fitos Bendegúz 4.a Zsédely Hunor 4.a |
Domján Anita Tubolyné Hartmann Éva Szekeresné Simon Mária |
1. hely |
|
Agg Barnabás 4.a Imre Benedek 4.a józsef Milán 4.a |
Domján Anita Tubolyné Hartmann Éva Szekeresné Simon Mária |
2. hely |
__________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 3.o.
2021.
|
Horvath Janka
Fitos Bendegúz
Zsédely Hunor Attila
|
Domján Anita Tubolyné Hartmann Éva Szekeresné Simon Mária |
1. hely |
__________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 3.o.
2021.
Írásbeli |
Agg Barnabás József Milán Hajós Áron |
Domján Anita Tubolyné Hartmann Éva Szekeresné Simon Mária |
3. hely |
__________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 4.o.
2021.
Írásbeli |
Török Dorka Zsuppán Annamária Csalló Dominik |
Domján Anita Császár Erika |
2. hely |
__________________________________________________________
Scheffer Eszter
Scheffer Eszter eredményei:
"Sikeres versenyzéseinek, kitartásának köszönhetően 2018-tól a Jövő Bajnokai országos válogatott kerettagja lett.
2021.évi korosztályos ranglista eredményei:
200m hát országos 1.helyezés
100m hát országos 4.helyezés
200m pillangó országos 2.helyezés
800m gyors országos 3.helyezés
1500m gyors országos 3.helyezés
400m vegyes országos 5.helyezés"
__________________________________________________________
Domján István
Domján István eredményei
1. évfolyam (2013-2014-es tanév):
Nemzetközi Jégkorong Torna - Kassa 5. hely
Vadászati és Természetvédelmi Vetélkedő megyei 2. hely
Tudásbajnokság matematikaverseny megyei 10. hely
2. évfolyam (2014-2015-ös tanév):
Szivárvány Kis nyelvész tanulmányi verseny országos döntő
Komplex természetismereti verseny városi 1. hely
„Zabfalók” versmondó verseny városi 2. hely
Víz világnapi „Csepp vagyok és óceán” versmondó verseny városi 2. hely
„Egy nap a balesetmentes közlekedésért” gyermekrajz pályázat városi 2. hely
„A víz védelme” városi rajzpályázat 1. hely
3. évfolyam (2015-2016-os tanév):
„Vakkantó” versmondó verseny városi 1. hely
Víz világnapi „Víz és mesterségek” plakátkészítő verseny városi 1. hely
Víz világnapi „Vízi világ” Barkácsoljunk újrahasznosított anyagokból verseny városi 1. hely
Víz világnapi szavalóverseny városi 3. hely
4. évfolyam (2016-2017-es tanév):
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely
Bauer Inline Magyar Kupa 2. hely
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 4. hely
Komplex természetismereti verseny városi 1. hely
Víz világnapi „Csepp vagyok és óceán” versmondó verseny városi 1. hely
Víz világnapi „Szennyvizek? Tiszta vizet!” rajzverseny városi 1. hely
"Csivitelő" versmondó verseny városi 2. hely
Városi Szavalóverseny 3. hely
Öveges sportágválasztó plakát pályázat városi 3. hely
Víz világnapi „Hóban, szélben, napsütésben” fotópályázat városi 3. hely
5. évfolyam (2017-2018-as tanév):
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 3. hely
Regionális matematikaverseny 11. hely
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely
Megyei Matematikaverseny 1. hely
Fenntarthatósági vetélkedő megyei 4. hely
Víz világnapi környezetvédelmi csapatverseny városi 1. hely
6. évfolyam (2018-2019-es tanév):
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely
Curie Matematika Emlékverseny Területi döntő 5. hely
Megyei Matematikaverseny 5. hely
Városi komplex természetismereti játékos csapatvetélkedő 1. hely
Városi német nyelvi rejtvényfejtő verseny 2. hely
7. évfolyam (2019-2020-as tanév):
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Területi döntő 1. hely
ZöldOkos Kupa megyei elődöntő 1. hely
Megyei Matematikaverseny 3. hely
Országos Német Nyelvi Verseny megyei 7. hely
„Mindennapi fizika” prezentációs verseny városi 1. hely
„Együtt okosabban” városi matematika verseny 2. hely
8. évfolyam (2020-2021-es tanév):
ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntő 2. hely
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő 1. hely
Magyar férfi U14-es jégkorong-válogatott kerettag
ZöldOkos Kupa regionális középdöntő 2. hely
Megyei Matematikaverseny 1. hely
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 5. hely
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei 5. hely
Kép: Domján István
__________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő
2020. online
Írásbeli |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
1. hely |
Szóbeli-előadás |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
1. hely |
Összesített eredmény |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
1. hely |
Kép: balról jobbra Benke Boglárka 8.b, Mileji Mirella 8.b, Domján István 8.a
___________________________________________________________
Benke Boglárka
Benke Boglárka eredményei
8. osztály
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – I. helyezés
- ZöldOkos Kupa regionális középdöntője - II. helyezés
- ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntője – II. helyezés
7. osztály:
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő - I helyezés
- Országos Német Nyelvi Verseny – megyei forduló I helyezés
- „Együtt okosabban” városi matematikaverseny – II. helyezés
6. osztály
- Pais Dezső emlékére rendezett anyanyelvi verseny (városi) – II. helyezés
- „Wer kann besser Rätsel lösen?”(városi német nyelvi verseny) - II helyezés
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – III. helyezés
- Megyei Matematikaverseny döntője Zala megyében – III. helyezés
- „Együtt okosabban városi matematikaverseny – I. helyezés
5. osztály
- „Felébred a nap…” rajzpályázat – a Helikon Kastélymúzeum Vadászati Múzeuma - különdíj
- Városi szépíró- és helyesíró verseny – III. helyezés
- Megyei matematikaverseny döntője Zala megye – III. helyezés
- „Wer kann besser Rätsel lösen?” városi német nyelvi verseny – II. helyezés
Kép: Benke Boglárka 2020.
___________________________________________________________
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő
Szolnok 2019.
Írásbeli |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
3. hely |
Szóbeli-előadás |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
2. hely |
Összesített eredmény |
Domján István 6.a Benke Boglárka 6.b Mileji Mirella 6.b |
Domján Anita |
1. hely |
Kép: balról jobbra Benke Boglárka 6.b, Domján István 6.a, Mileji Mirella 6.b, Domján Anita felkészítő tanár
___________________________________________________________
Takács Nóra
Takács Nóra eredményei
Országos versenyek:
- 2019.05.11. Diák „C” korosztály Diákolimpia I. helyezett
- 2019.09.21. Diák „C” Magyar Kupa III. helyezett
- 2019.11.30. Diák „C” Országos Bajnokság III. helyezett
Regionális versenyek:
- 2019.09.14. Pécs I. helyezett
- 2019.10.05. Nagykanizsa I. helyezett
- 2019.11.10. Zalaegerszeg I. helyezett
Kép: Takács Nóra 2019. 05.11. Kecskemét
___________________________________________________________
Dóczi Jázmin
Dóczi Jázmin eredményei
2017-2018-as tanév
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 8. hely
- Kaán Károly Országos Természetismereti- és Környezetismereti Verseny megyei forduló 7. hely
- Regionális matematika verseny megyei 13. hely
- „Karácsonyra várva” országos levelezős irodalom verseny 17. hely
- „Együtt okosabban” városi matematika verseny 3. hely
- Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 15. hely
- Víz világnapja városi verseny 1. hely
- Városi helyesíró verseny 1. hely
- TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely
Kép: Dóczi Jázmin
___________________________________________________________
Dancs Lili
Dancs Lili eredményei
2017-2018-as tanév
- Tiszán innen Dunán túl országos népdaléneklési verseny területi forduló EZÜST minősítés
- Megyei matematika verseny 3. hely
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
- Curie Környezetvédelmi Emlékverseny döntő 8. hely
- Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulója 6. hely
- „Karácsonyra várva” országos levelezős irodalom verseny 17. hely
- Víz világnapja városi környezetvédelmi verseny 1. hely
- „Együtt okosabban” városi matematika verseny 3. hely
- Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 10. hely
- TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely
Kép: Dancs Lili
___________________________________________________________
Starter togather
Starter together angol nyelvi csapatversenyen az 5. évfolyam normál angol nyelvi csoportja 2. helyezést ért el legyőzve az emelt tagozatra és két tannyelvű osztályba járó versenyzőket is.
A csapat tagjai: 5.b Fehér Viktor, 5.a Tihor Elinor és Németh-Zarka Péter
Kép: balról jobbra Fehér Viktor, Tihor Elinor, Németh-Zarka Péter és felkészítőjük Fekete Kitti Éva
_________________________________________________________
MATEGYE 2017
MATEGYE Megyei Matematika Verseny döntő
Zalaegerszeg 2017.
Általános iskolai kategória
Kategória |
Díjazott |
Felkészítő |
Eredmény |
Helyezés |
5. osztály
|
Domján István 5.a Benke Boglárka 5.b Simon Tamás 5.a
|
Horváth Zsoltné Kernné Orbán Gabriella Horváth Zsoltné
|
36 pont 32 pont 22 pont
|
1. hely 3. hely 9. hely
|
6. osztály
|
Dancs Lili 6.a
|
Horváth Zsoltné
|
21 pont
|
3. hely
|
8. osztály |
Sali Rebeka 8.a |
Bodnárné Németh Katalin |
10,5 pont |
10. hely |
Kép: balról jobbra Dancs Lili 6.a, Domján István 5.a, Horváth Zsoltné, Benke Boglárka 5.b
_________________________________________________________
Curie verseny 2017
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő Szolnok 2017.
Verseny típusa | Csapattagok | Felkészítő pedagógusok | Helyezés |
Írásbeli
|
Domján István 4.a Benke Boglárka 4.b Bednárik Botond 4.b
|
Domján Anita Séferné Tüske Adél Császár Erika
|
1. hely
|
Szóbeli-előadás
|
Domján István 4.a Benke Boglárka 4.b Bednárik Botond 4.b
|
Domján Anita Séferné Tüske Adél Császár Erika
|
3. hely
|
Összesített eredmény |
Domján István 4.a Benke Boglárka 4.b Bednárik Botond 4.b |
Domján Anita Séferné Tüske Adél Császár Erika |
1. hely |
Kép: balról jobbra Bednárik Botond 4.b, Benke Boglárka 4.b, Domján Anita felkészítő tanár, Domján István 4.a
_________________________________________________________
Varga Zalán
Varga Zalán eredményei
- 02.12. Kaposvár - Területi Kötöttfogású Diákolimpia I. helyezett
- Zalaegerszeg – Zalaegerszegi Birkózó Sport Egyesület Reménysége Díj
- 11.12. Kőszeg – Jurisics Kupa I. helyezett
- 06.11. Tófej – IV. Tófej Kupa I. helyezett
- 05.07. Horváthország-Ludbreg Collutatio Centrum Mundi Open II. helyezett
- 12.14. Zalaegerszeg – Szabadfogású Birkózó Verseny II. helyezett
Kép: Varga Zalán 2016.
_________________________________________________________
Pócsik Karina
Pócsik Karina eredményei
- Területi U14 Egyéni Leány Bajnokság 2017. I. hely
- Magyar Iskolai Területi Teke Bajnokság 2017. I. hely
- Zala Megyei Egyéni Bajnokság 2017. I. hely
- Öveges József Általános Iskola Teke Verseny 2016. III. hely
- Öveges József Általános Iskolai Teke Verseny 2017. I. hely
Kép: Pócsik Karina a ZTE-ZÁÉV Tekeklub újonc versenyzője Nagy Ferenc és Büki László társaságában
_________________________________________________________
Betlehem Dávid
Betlehem Dávid eredményei
- 3 Magyar Bajnoki cím: 2-szer 1500 m gyorsúszásból, 1-szer 3000 m gyorsúszásból,
- kétszeres szentpétervári bajnok,
- 42-szeres Zala megyei csúcstartó,
- korosztályos válogatott tagja immár negyedik éve,
- a válogatottal volt Oroszországban Szentpéterváron, Dubaiban.
Heti 11 úszóedzéssel készül a versenyekre!
Kép: Betlehem Dávid 7.b osztályos tanulónk, a magyar korosztályos válogatott úszója Horváth Csaba a Zalaegerszegi Úszó Klub vezetőedzőjével. A kép 2016 nyarán a magyar bajnokságon készült, ahol Dávid a legeredményesebb úszó lett a 2003-as fiúk mezőnyében az országban.