Büszkeségeink

 __________________________________________________________

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

kep Curie 2020

2020. online

Írásbeli

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita

1. hely

Szóbeli-előadás

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita

1. hely

Összesített eredmény  

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b   

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita   

1. hely

 

Kép: balról jobbra Benke Boglárka 8.b, Mileji Mirella 8.b, Domján István 8.a

 

___________________________________________________________

Benke Boglárka

kep Benke Boglrka 2020

Benke Boglárka eredményei

8. osztály

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – I. helyezés
  • ZöldOkos Kupa regionális középdöntője - II. helyezés
  • ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntője – II. helyezés

7. osztály:

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő - I helyezés
  • Országos Német Nyelvi Verseny – megyei forduló I helyezés
  • „Együtt okosabban” városi matematikaverseny – II. helyezés

6. osztály

  • Pais Dezső emlékére rendezett anyanyelvi verseny (városi) – II. helyezés
  • „Wer kann besser Rätsel lösen?”(városi német nyelvi verseny) - II helyezés
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Országos döntő – III. helyezés
  • Megyei Matematikaverseny döntője Zala megyében – III. helyezés
  • „Együtt okosabban városi matematikaverseny – I. helyezés

5. osztály

  • „Felébred a nap…” rajzpályázat – a Helikon Kastélymúzeum Vadászati Múzeuma - különdíj
  • Városi szépíró- és helyesíró verseny – III. helyezés
  • Megyei matematikaverseny döntője Zala megye – III. helyezés
  • „Wer kann besser Rätsel lösen?” városi német nyelvi verseny – II. helyezés

Kép: Benke Boglárka 2020.

 

___________________________________________________________

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

kep Curie Szolnok 2019 

Szolnok 2019.

Írásbeli

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita   

3. hely

Szóbeli-előadás

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b  

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita

2. hely

Összesített eredmény  

Domján István 6.a

Benke Boglárka 6.b

Mileji Mirella 6.b

 Domján Anita

1. hely

 

Kép: balról jobbra Benke Boglárka 6.b, Domján István 6.a, Mileji Mirella 6.b, Domján Anita felkészítő tanár

 

___________________________________________________________

Takács Nóra 

Kep Takcs Nra judo

Takács Nóra eredményei

 Országos versenyek:

  • 2019.05.11. Diák „C” korosztály Diákolimpia I. helyezett
  • 2019.09.21. Diák „C” Magyar Kupa III. helyezett
  • 2019.11.30. Diák „C” Országos Bajnokság III. helyezett

Regionális versenyek:

  • 2019.09.14. Pécs I. helyezett
  • 2019.10.05. Nagykanizsa I. helyezett
  • 2019.11.10. Zalaegerszeg I. helyezett

Kép: Takács Nóra 2019. 05.11. Kecskemét

 

___________________________________________________________

Dóczi Jázmin

kep Dczi Jzmin

 Dóczi Jázmin eredményei

2017-2018-as tanév

  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő 8. hely
  • Kaán Károly Országos Természetismereti- és Környezetismereti Verseny megyei forduló 7. hely
  • Regionális matematika verseny megyei 13. hely
  • „Karácsonyra várva” országos levelezős irodalom verseny 17. hely
  • „Együtt okosabban” városi matematika verseny 3. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 15. hely
  • Víz világnapja városi verseny 1. hely
  • Városi helyesíró verseny 1. hely
  • TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely

Kép: Dóczi Jázmin

 

___________________________________________________________

Dancs Lili

kep Dancs Lili

Dancs Lili eredményei

2017-2018-as tanév

  • Tiszán innen Dunán túl országos népdaléneklési verseny területi forduló EZÜST minősítés
  • Megyei matematika verseny 3. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 2. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny döntő 8. hely
  • Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulója 6. hely
  • „Karácsonyra várva” országos levelezős irodalom verseny 17. hely
  • Víz világnapja városi környezetvédelmi verseny 1. hely
  • „Együtt okosabban” városi matematika verseny 3. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 10. hely
  • TITOK Országos történelem levelező verseny 20. hely

Kép: Dancs Lili

 

___________________________________________________________

 Starter togather

kep angol nyelvi verseny 5 osztly 2018

Starter together angol nyelvi csapatversenyen az 5. évfolyam normál angol nyelvi csoportja 2. helyezést ért el legyőzve az emelt tagozatra és két tannyelvű osztályba járó versenyzőket is.

A csapat tagjai: 5.b Fehér Viktor, 5.a Tihor Elinor és Németh-Zarka Péter

Kép: balról jobbra Fehér Viktor, Tihor Elinor, Németh-Zarka Péter és felkészítőjük Fekete Kitti Éva

 

___________________________________________________________

Domján István

kep Domjn Istvn 0001

Domján István eredményei

2017-2018-as tanév

  • Öveges napi szavaló verseny 3. hely
  • Megyei matematika verseny 1. hely
  • Fenntarthatósági vetélkedő megyei 4. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő 1. hely
  • Curie Környezetvédelmi Emlékverseny döntő
  • Regionális matematika verseny megyei 13. hely
  • Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny megyei 14. hely
  • „Együtt okosabban” városi matematika verseny 4. hely
  • Víz világnapja városi verseny 1. hely
  • Kenguru Matematika Verseny
  • Paizs Dezső nyelvtan verseny

Kép: Domján István

_________________________________________________________

 MATEGYE 2017

kep mategye 2017

MATEGYE Megyei Matematika Verseny döntő

Zalaegerszeg 2017.

Általános iskolai kategória 

Kategória

Díjazott

Felkészítő

Eredmény

Helyezés

 5. osztály

 

Domján István 5.a

Benke Boglárka 5.b

Simon Tamás 5.a

 

Horváth Zsoltné

Kernné Orbán Gabriella

Horváth Zsoltné

 

36 pont

32 pont

22 pont

 

1. hely

3. hely

9. hely

 

6. osztály

 

Dancs Lili 6.a

 

Horváth Zsoltné

 

21 pont

 

3. hely

 

8. osztály

Sali Rebeka 8.a

Bodnárné Németh Katalin

10,5 pont

10. hely

 

Kép: balról jobbra Dancs Lili 6.a, Domján István 5.a, Horváth Zsoltné, Benke Boglárka 5.b

 

_________________________________________________________

 Curie verseny 2017

Curie verseny 2017

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő     Szolnok 2017.

Verseny típusa Csapattagok Felkészítő pedagógusok  Helyezés

Írásbeli

 

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

 

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

 

1. hely

 

Szóbeli-előadás

 

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

 

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

 

3. hely

 

Összesített eredmény

Domján István 4.a

Benke Boglárka 4.b

Bednárik Botond 4.b

Domján Anita

Séferné Tüske Adél

Császár Erika

1. hely

 

Kép: balról jobbra Bednárik Botond 4.b, Benke Boglárka 4.b, Domján Anita felkészítő tanár, Domján István 4.a

 

 _________________________________________________________

Varga Zalán

kep 1 Varga Zalan

Varga Zalán eredményei

  • 02.12. Kaposvár - Területi Kötöttfogású Diákolimpia I. helyezett
  • Zalaegerszeg – Zalaegerszegi Birkózó Sport Egyesület Reménysége Díj
  • 11.12. Kőszeg – Jurisics Kupa I. helyezett
  • 06.11. Tófej – IV. Tófej Kupa I. helyezett
  • 05.07. Horváthország-Ludbreg Collutatio Centrum Mundi Open II. helyezett
  • 12.14. Zalaegerszeg – Szabadfogású Birkózó Verseny II. helyezett

Kép: Varga Zalán 2016.

 

_________________________________________________________

Pócsik Karina

kep 1 Pocsik Karina

 Pócsik Karina eredményei

  • Területi U14 Egyéni Leány Bajnokság 2017. I. hely
  • Magyar Iskolai Területi Teke Bajnokság 2017. I. hely
  • Zala Megyei Egyéni Bajnokság 2017. I. hely
  • Öveges József Általános Iskola Teke Verseny 2016. III. hely
  • Öveges József Általános Iskolai Teke Verseny 2017. I. hely

Kép: Pócsik Karina a ZTE-ZÁÉV Tekeklub újonc versenyzője Nagy Ferenc és Büki László társaságában

 

_________________________________________________________

 Betlehem Dávid

kep 1 Betlehem David 

Betlehem Dávid eredményei

  • 3 Magyar Bajnoki cím: 2-szer 1500 m gyorsúszásból, 1-szer 3000 m gyorsúszásból,
  • kétszeres szentpétervári bajnok,
  • 42-szeres Zala megyei csúcstartó,
  • korosztályos válogatott tagja immár negyedik éve,
  • a válogatottal volt Oroszországban Szentpéterváron, Dubaiban.

Heti 11 úszóedzéssel készül a versenyekre!

Kép: Betlehem Dávid 7.b osztályos tanulónk, a magyar korosztályos válogatott úszója Horváth Csaba a Zalaegerszegi Úszó Klub vezetőedzőjével. A kép 2016 nyarán a magyar bajnokságon készült, ahol Dávid a legeredményesebb úszó lett a 2003-as fiúk mezőnyében az országban.